nadzwyczajnie.pl
609 345 380 (pon - pt 9:00 - 16:00) biuro@nadzwyczajnie.pl
Szukaj
do kasy suma: 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje:

Darmowa Dostawa

Wersje językowe
  • pl

Nasz blog

Krótkie piękne życzenia wielkanocne – oryginalne życzenia na Wielkanoc
Krótkie piękne życzenia wielkanocne – oryginalne życzenia na Wielkanoc

Wielkanoc to święto mające korzenie w religii Chrześcijańskiej, jednak niezależnie od tego, z jakich pobudek spotykacie się przy świątecznym stole, zawsze jest t o ogromny powód do radości. Z pewnością każdy zgodzi się, że najlepsze życzenia to takie, które wymyślimy sami, dlatego w poniższym artykule nie otrzymacie gotowych, napisanych już życzeń, które wystarczy skopiować, a receptę na to jak samemu stworzyć idealne życzenia oraz połączyć je z oryginalnym upominkiem na Wielkanoc. Zapraszamy do lektury! 

czytaj dalej >>
Prezent na Wielkanoc – pomysłowe upominki na zajączka
Prezent na Wielkanoc – pomysłowe upominki na zajączka

Wielkanoc to czas, który spędzamy w gronie najbliższych i chociaż upominki od zajączka dostają raczej najmłodsi, to nic nie stoi na przeszkodzie by wykorzystać ten dzień do podarowania jakiejś drobnostki także starszym członkom rodziny. Niezależnie od tego, czy Wielkanoc jest już świecką tradycją, czy religijnym świętem z pewnością jest to dzień, w którym powinniśmy się dzielić naszą radością. W dzisiejszym artykule opowiemy nieco o prezentach na Wielkanoc, dowiecie się, kiedy i w jaki sposób obdarować najbliższych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury!

czytaj dalej >>
Prezent na dzień kobiet dla koleżanki – prezent dla przyjaciółki
Prezent na dzień kobiet dla koleżanki – prezent dla przyjaciółki

Niegdyś dzień kobiet oznaczał zakręcane kolejki mężów i narzeczonych przed drzwiami miejskich kwiaciarni. Może nie każdy wie, ale za czasów PRL-u na dzień kobiet dziewczyny, narzeczone i małżonki były tradycyjnie obdarowywane goździkami. Zwyczaje przez lata ulegają zmianie i dzisiaj kwiaty często zastępują lub dopełniają małe upominki i to dawane nie tylko przez dżentelmenów. Dzień kobiet to czas, w którym manifestujemy piękno i wagę bycia kobietą, dlatego prezenty dają sobie także przyjaciele i znajomy różnych płci między sobą. W dzisiejszym artykule napiszemy o tym, jak zaskoczyć przyjaciółkę lub koleżankę miłym upominkiem z okazji dnia kobiet. Zapraszamy do lektury!

czytaj dalej >>
Życzenia na dzień kobiet – prezent na dzień kobiet
Życzenia na Dzień Kobiet – prezent na Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień – wszyscy powoli zaczyna czuć w powietrzu pierwsze powiewy ciepłego powietrza zwiastującego nadejście wiosny no i oczywiście jest to data światowego  dnia kobiet. Tego dnia wszyscy świętujemy, życzenia składają sobie przyjaciółki i znajome, a partnerzy, przyjaciele i mężowie pojawiają się w drzwiach z kwiatami. Oczywiście wszyscy doskonale wiemy, że należy cieszyć się z wzajemnej obecności przez cały rok, jednak dobrze przeznaczyć ten jeden dzień na szczególne rozpieszczenie. W dzisiejszym artykule przedstawimy wam sposób na pomysłowe przekazanie życzeń z okazji dnia kobiet. Zapraszamy do lektury!   

czytaj dalej >>
Jaki prezent na walentynki? Praktyczny prezent na walentynki
Jaki prezent na walentynki? Praktyczny prezent na walentynki

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, zatem najwyższy czas poszukać idealnego upominku, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Chociaż absolutnie nie mamy nic przeciwko klasycznym prezentom na dzień zakochanych w postaci czekoladek i kwiatów, to uważamy, że miły dodatek w postaci trwalszego i jednocześnie praktycznego elementu będzie dobrym akcentem. Kwiaty więdną, a bombonierka szybko znika z opakowania, co zatem kupić drugiej połówce z okazji walentynek? O ty w dzisiejszym artykule!  

czytaj dalej >>
Jaki prezent na parapetówkę? Pomysł na prezent na parapetówkę
Jaki prezent na parapetówkę? Pomysł na prezent na parapetówkę

Parapetówka to impreza, którą organizują dumni posiadacze nowego domu lub mieszkania. Nie da się ukryć, że jest to ogromny powód do radości, ostatecznie jest to finalizacja najważniejszej w życiu wielu młodych ludzi inwestycji. Kiedy wszystko jest już na swoim miejscu, a pierwsza fala emocji zaczyna się uspokajać, właściciele nowego lokum organizują parapetówkę, na którą zapraszają bliskich przyjaciół i rodzinę. Jaki prezent kupić na parapetówkę? O tym napiszemy w dzisiejszym artykule. Zapraszamy do lektury!

czytaj dalej >>
Jaki prezent na nowy rok? Kubek z napisem
Jaki prezent na nowy rok? Kubek z napisem

Stary rok pozostawiamy za sobą, by zacząć kolejny, nowy rok z czystą kartą. Dla wielu pierwszy stycznia to moment budowania postanowień i pięknych celów, które chcemy osiągnąć w nadchodzącym czasie. Pamiętajmy jednak, że sylwester to czas świętowania nie tylko z powodu pojawienia się na horyzoncie nowych perspektyw, jest to także chwila na to by docenić wszystko, co osiągnęliśmy w roku poprzednim, dając mu odpowiednie pożegnanie. Chociaż tradycja wręczania sobie noworocznych upominków nie jest w Polsce szczególnie obchodzona, warto wprowadzić ją w życie. W dzisiejszym artykule napiszemy trochę o wyborze prezentów na nowy rok 2023. Zapraszamy do lektury!

czytaj dalej >>
Co kupić na rocznicę? Prezent na rocznicę związku – oryginalny upominek
Co kupić na rocznicę? Prezent na rocznicę związku – oryginalny upominek

Rocznica związku to szczególnie wyjątkowa okazja, która dotyczy celebracji miłości dwóch osób. Prezenty na rocznicę to ogromnie szeroki temat, ponieważ dla każdej pary będą nieco inne. Bardzo ważne jest to by upominek, pokazywał jak dobrze znamy naszą drugą połówkę, sentymentalność w tym przypadku jest wręcz pożądana. Oczywiście najważniejsze jest to co dajemy sobie nawzajem, jednak trzeba także pamiętać, że często prezenty z okazji rocznicy związku dotyczą także naszych najbliższych – małym upominkiem chcemy pokazać im jak bardzo się cieszymy ich szczęściem i miłością. W dzisiejszym artykule opowiemy nieco o wyjątkowych pomysłach na prezenty z okazji rocznicy dla drugiej połówki oraz dla świętującej pary. Zapraszamy do lektury!  

czytaj dalej >>
Pomysł na prezent świąteczny – porcelana na prezent
Pomysł na prezent świąteczny – porcelana na prezent

Można z całą pewnością powiedzieć, że wytęskniony przez wielu okres świąteczny powoli się zaczyna. Święta Bożego Narodzenia to ten szczególny czas w roku, kiedy z niecierpliwością czekamy, aż cała rodzina zbierze się w jednym miejscu. Święta to pięknie udekorowane choinka, smaczne, kolorowe pierniczki oraz oczywiście prezenty i to właśnie na nich skupimy się w dzisiejszym artykule. Nieskromnie uważamy, że my – eksperci z nadzwyczajnego sklepu – świetnie znamy się na upominkach. Można powiedzieć, że wywoływanie uśmiechu na twarzach waszych najbliższych to nasza specjalność, zatem dzisiaj opowiemy nieco o pomysłach na porcelanowe prezenty pod choinkę.

czytaj dalej >>
Co kupić pod choinkę? Prezent dla żony lub męża
Co kupić pod choinkę? Prezent dla żony lub męża

Święta już tuż tuż! W przestrzeniach miejskich zaczynają pojawiać się piękne ozdoby, a ze sklepowych głośników zaraz znaczną grać świąteczne piosenki. Święta Bożego Narodzenia to czas spędzany razem z rodziną, to również czas prezentów, które dajemy najbliższym. Współmałżonek jest osobą, którą znamy najlepiej na świecie, jednak dobór odpowiedniego upominku może czasem sprawiać problem, zatem specjalnie dla tych, którym trudno jest wybrać pomysłowy prezent dla ukochanej osoby stworzyliśmy poniższy artykuł. Zapraszamy do lektury!

czytaj dalej >>
Jaki prezent na święta? Kubek świąteczny na prezent
Jaki prezent na święta? Kubek świąteczny na prezent

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, dlatego czas najwyższy na pomyślenie o tym, co kupić najbliższym z tej wyjątkowej okazji. Jak zapewne już doskonale wiecie, nadzwyczajne upominki to nasza specjalność, dlatego na naszej stronie zawsze znajdzie się coś, co idealnie sprawdzi się na prezent z każdej okazji. Wychodzimy z założenia, że najlepsze świąteczne prezenty to rzeczy przede wszystkim praktyczne, ale również estetyczne. W dzisiejszym artykule przedstawiamy zatem nasze pomysły na prezenty pod choinkę. Zapraszamy do lektury!

czytaj dalej >>
Porcelanowe zestawy obiadowo-deserowe
Porcelanowe zestawy obiadowo-deserowe

Z pewnością każdy się zgodzi, że jest coś miłego w zasiadaniu z rodziną przy ładnie nakrytym stole. W wielu domach zjadanie w ten sposób niedzielnego obiadu to wręcz tradycja, którą bliscy wspólnie kultywują od wielu lat. Używanie ładnej zastawy na co dzień i podczas rodzinnego obiadu dodaje z pozoru zwykłej czynności specjalnego charakteru, dlatego, zamiast wyciągać z szafek klasycznej, białej zastawy, warto zastanowić się nad zakupem czegoś nadzwyczajnego. W dzisiejszym artykule napiszemy wszystko o porcelanowych zastawach obiadowo-deserowych. Zapraszamy do lektury!

czytaj dalej >>
Co praktycznego na prezent? Pomysł na prezent
Co praktycznego na prezent? Pomysł na prezent

Jako specjaliści od najlepszych upominków wierzymy, że świat dzieli się na dwa typy ludzi – ci, którzy uwielbiają przemierzać sklepy we poszukiwaniu idealnego upominku, oraz ci, którzy traktują tę czynność jako przykry obowiązek, ostatecznie ratując się kopertą z gotówką, bo wtedy obdarowana osoba kupi sobie to, co chce. Chociaż faktycznie takie koło ratunkowe może być dobrym wyjściem w przypadku młodszych solenizantów, to dawanie cioci albo babci koperty z pieniędzmi wydaje się nieco kuriozalne. Jeśli ty także należysz do grupy osób, które nie znajdują przyjemności w znajdowaniu prezentów idealnych, ten artykuł stworzyliśmy z myślą o tobie! Co kupić na prezent dla najbliższych? Odpowiedź w dzisiejszym artykule!

czytaj dalej >>
Co na dzień nauczyciela? Pomysł na prezent na dzień nauczyciela
Co na Dzień Nauczyciela? Pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela

Nauczyciel – człowiek ze szczytną życiową misją! Dzięki codziennej, żmudnej pracy wielu nauczycieli, kolejne młode pokolenia zyskują głowy pełne wiedzy niezbędnej do podejmowania dalszego rozwoju. Dzień Nauczyciela to święto, które w pełni poświęcone jest tym wyjątkowym osobom. Nasi belfrzy bardzo doceniają wszelkie miłe gesty skierowane w ich stronę, dlatego warto zastanowić się nad dobrym upominkiem. Jeśli poszukujesz idealnego prezentu na Dzień Nauczyciela to trafiłeś idealnie. W dzisiejszym artykule przedstawimy kilka pomysłów na to co kupić ukochanemu nauczycielowi, oraz jak umilić mu ten wyjątkowy dzień. Zapraszamy do lektury!

czytaj dalej >>
Zestaw kawowy z porcelany — Wybierz lub stwórz swój własny zestaw porcelanowy do domu!
Zestaw kawowy z porcelany — Wybierz lub stwórz swój własny zestaw porcelanowy do domu!

Piękna, ręcznie zdobiona porcelana sprawi, że każde spotkaniu przy kawie lub herbacie będzie miało wyjątkowy klimat. Dzięki licznym zaletom porcelany, serwowane przez nas posiłki i napoje będą smakować wyśmienicie, a estetyczny wygląd tylko doda im animuszu. Piękny porcelanowy zestaw będzie wieloletnią ozdobą domu, a z czasem może stać się symbolem czasu wspólnie spędzanego z rodziną i przyjaciółmi. Porcelanę warto kupować dla siebie, swoich bliskich, a także wręczać jako gustowny prezent. Z jakich jeszcze powodów warto postawić na porcelanę? Odpowiedź w artykule — zapraszamy! 

czytaj dalej >>
Wybieramy prezent na rocznicę związku — co kupić?
Wybieramy prezent na rocznicę związku! — Co kupić?

Każda rocznica związku jest istotna dla zakochanych. Nieważne, czy para świętuje pierwszy, czy już kolejny rok razem. Poza Walentynkami nie ma lepszej okazji niż rocznica związku do wyrażenia tego, jak bardzo cenimy naszą romantyczną relację! Miły prezent dla ‘’drugiej połówki” na pewno spotka się z uznaniem i zadowoleniem. Najczęściej jednak pojawia się problem, który może skutecznie do wręczania prezentu na rocznice związku zniechęcić — jest to oczywiście kwestia wyboru odpowiedniego prezentu na tę okazję. Przychodzimy z pomocą i doradzamy jaki prezent wybrać na rocznicę związku — serdecznie zapraszamy do lektury! 

czytaj dalej >>
Jaki prezent na wieczór panieński? Upominek na panieński
Jaki prezent na wieczór panieński? Upominek na panieński

Wieczór panieński to ta szczególna okazja, która pozwalana nam na ostatnie szaleństwo jeszcze jako Panna w gronie najbliższych przyjaciółek. Każdy ma wobec tego dnia nieco inne oczekiwania, jedni wolą ogromną imprezę z dużą ilością gości, innym wystarczy klimatyczne i intymne spotkanie i rozmowy przy winku lub innym ulubionym trunku. Niezależnie od tego, na co ostatecznie padnie nasz wybór, dobrze jest jakoś ten dzień upamiętnić. Jakie upominki na wieczór Panieński wybrać? Odpowiedź w dzisiejszym artykule.

czytaj dalej >>
Świece sojowe z naturalnego wosku – polskie świece sojowe!
Świece sojowe z naturalnego wosku — kompozycje zapachowe prosto z natury!

Miłośnicy i miłośniczki świec oraz wyjątkowego nastroju, którą stwarzają mogą odetchnąć z ulgą — świece sojowe są doskonałą alternatywą dla nieekologicznych świec parafinowych. Są zdrowsze, bezpieczniejsze i biodegradowalne, a w dodatku dłużej się palą! Naturalne świece sojowe, które zawierają naturalne, a nie syntetyczne olejki zapachowe ukoją zmysły i pozwolą na nastrojowy odpoczynek. Świece sojowe w szkle lub w porcelanie będą także wyjątkowym pomysłem na prezent. Zapraszamy — dowiedz się więcej na temat świec sojowych! 

czytaj dalej >>
Prezent dla szefa lub szefowej — Co kupić szefowej na prezent?
Prezent dla szefa lub szefowej — Co kupić szefowej na prezent?

Prezent dla szefa lub szefowej to specyficzny rodzaj upominku. Chcemy by był wyjątkowy i wywołał pozytywne emocje oraz dodatkowo podkreślał okazję, na jaką został wybrany. Rodzaj prezentu często zależy od typu łączącej nas relacji oraz okazji. Prezenty dla szefa lub szefowej zwykle dobieramy ostrożnie, by nie popełnić gafy. Często też nie znamy wszystkich zwyczajów naszych przełożonych, co zdecydowanie może utrudniać nam podjęcie trafnej decyzji. Na szczęście nasza porcelana jest uniwersalna i dla każdego można znaleźć upominek idealny!

czytaj dalej >>
Co kupić Mamie na urodziny? — Podpowiadamy!
Co kupić Mamie na urodziny? — Podpowiadamy!

Urodziny Mamy to zawsze wydarzenie, którego po prostu nie można pominąć! Poszukiwania idealnego prezentu nie są łatwe, ale zwykle znamy tak bliskie osoby jak matka bardzo dobrze. Znajomość przyzwyczajeń naszej mamy możemy wykorzystać do przygotowania dla niej wyjątkowego prezentu! Kreatywny pomysł oraz taki, który będzie stanowił pamiątkę na dłuższy czas — brzmi idealnie? Przyjrzyj się porcelanowym prezentom, które uciesza każdą mamę w tym ważnym dniu!

czytaj dalej >>
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium